Drostra.czPro domácnostPřípravky do jímky, pisoáru

Proseptik Bio tablety 3x20 g

Katalogový kód: ACV07

skladem (6)
153,90 Kč

6,33 EUR

127,23 Kč bez DPH
Čárový kód: 8594019365660

Výrobce/distributor:Proxim s.r.o.
Celá nabídka od výrobce

Enzymatický přípravek pro zkapalňování a rozklad fekálií, dalších biologických odpadů a k likvidaci zápachu. Výrazně snižuje náklady na vyvážení a čištění žump, septiků, usnadňuje jejich údržbu.
Proseptik® Bio Tablety jsou vyváženou kombinací bakterií a enzymů, které velmi účinně rozkládají nečistoty organického původu. Pevný podíl organického odpadu v septicích a potrubí je enzymy zkapalňován a v této formě dále slouží jako potrava pro bakterie obsažené v přípravku. Tyto bakterie se při dostatku potravy a optimálních podmínkách dále samy rozmnožují a produkují další enzymy. odstraňují zápach z kanalizace a potrubí účinně rozkládá fekálie, organický odpad, papír, škroby a tuky snižuje náklady na vyvážení a čištění žump a septiků a na jejich údržbu velmi pohodlné dávkování příjemná vůně pro menší septiky možno tabletu pohodlně rozpůlit šetrný k životnímu prostředí, neobsahuje louhy ani jiné žíraviny

Schéma dávkování:
1 tableta 20 g ............................10 m3 septiku......................1 x za měsíc obsah balení: 6 tablet vystačí na 6 měsíců pro septik o objemu 10 m3 nebo při půlení tablet vystačí obsah balení na 1 rok pro septik o objemu 5 m3 Návod k použití a dávkování: 1 x za měsíc vložte 1 tabletu Proseptik® do záchodové mísy na každých 10 m3 objemu septiku. Po rozpuštění tablety spláchněte. Doporučujeme pravidelné dávkování tablet každý měsíc pro udržení dobrých podmínek v septiku. Pro použití v suchých záchodech a pro čištění potrubí rozpusťte tabletu 1x za měsíc min. ve 4 litrech vody a roztok vlijte do suchého záchodu nebo potrubí.

Upozornění: Pro aplikaci tohoto přípravku je nutné omezit používání chemických dezinfekčních prostředků, kyselin a louhů.
+420 728 216 316
obchod@drostra.cz
© Drostra.cz, 2016